• Wpisów: 245
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 15:04
  • Licznik odwiedzin: 21 911 / 2018 dni
 
koraisonia
 
 Hej kochani! To był przyjemny dzień, przynajmniej dla mnie. Mam nadzieję, że Wam również dobrze upłynął.
 Na samym początku wpisu chciałam tylko zaznaczyć, że nie mam weny i (prawdopodobnie) całość wyjedzie bez sensu, dlatego rozpiszę to w punktach.
1. Sezon na podręczniki oficjalnie uważam za otwarty. Udało mi się kupić ćwiczenia do pięciu przedmiotów i z zadowoleniem stwierdziłam, że w sprawie religii nic się nie zmieniło. Uff! Już się bałam, że zaczniemy pracować na kiepskich książkach, które będą tak beznadziejne, że nic nie da się zrozumieć. Na szczęście w tej kwestii jest po staremu.
2. Włączyłam po raz pierwszy aplikację 100 pompek i nareszcie wiem, na czym to polega. Przez godzinę wykonywałam przysiady, brzuszki i pompki. Te ostatnie przynajmniej próbowałam wykonać, bo jest to dla mnie czarna magia.Potem przerzuciłam się na robienie skomplikowanych figur takich jak "Wojownik", chociaż uważam, że "Janu Sirasana" jest najtrudniejsze. O mało sobie nie skręciłam nadgarstka. Mimo wszystko jestem z siebie dumna, bo nie spodziewałam się po sobie takiej chęci do ćwiczeń.
3. Niedługo pojawi się kolejny rozdział "Kory i Sonii". Mamy również zamiar dodać "Mity według KiS", ale nie wiem czy to dobry pomysł.
  Z mojej strony to tyle. Dobranoc :)

Maria


joga1.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

 
  •  
     
    Ta aplikacja to musi być ciekawa rzecz, może też ją sobie pobiorę :D.
    Ja na szczęście nie muszę się martwić podręcznikami, gdyż mój rocznik ma darmowe. Aczkolwiek to też jest z lekka problemem, bo trzeba o te książki bardzo, bardzo dbać, a to nie łatwe :P.