• Wpisów: 245
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 15:04
  • Licznik odwiedzin: 21 911 / 2018 dni
 
koraisonia
 
Hej!
Na początku chciałabym zapewnić ,że za tak długi brak wpisów z mojej strony możecie winić czas , którego ostatnimi czasy ciągle mi brakuje oraz odwiedziny mojej cioci ,z którą widzę się raz na rok i teraz chciałabym spędzić z nią trochę poprzebywać. Nawet jeśli mam chodzić  z nią na zakupy , których szczerze nienawidzę. Uznajcie mnie za dziwną ,ale naprawdę nie widzę nic ekscytującego w przymierzaniu ciuchów.
Dobra, koniec mojego usprawiedliwiania. Teraz nastała pora na wyjaśnienie tytułu tego wpisu. Kto z was pamiętał ,że od 26 lipca trwają ŚDM(Światowe Dni Młodzieży)? Osobiście uważam ,że ta akcja zapoczątkowana przez Św.Jana Pawła II jest wspaniałym pomysłem na zjednoczenie wiernych z całego świata. A co wy o tym myślicie? Podoba wam się ta inicjatywa? Ja i Mari chciałyśmy nawet pojechać do Krakowa z tej okazji, ale nasi rodzice wyrazili sprzeciw w obawie przed atakiem terrorystycznym. Pamiętacie co się działo w Paryżu? Jak tak ,to macie coś na podobe tego co może (oby nie) wydarzyć się w Polsce. Czy wy też mieliście taką sytuację? A może w ogóle nie planowaliście mieć do czynienia z ŚDM?
Gabi
P.S.Czy tylko ja zauważyłam,że papież był zaskoczony tak ogromną ilością wiernych?
pobrane.png

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

 
  •  
     
    Nic nie szkodzi, że Cię nie było. Dobrze rozumiem  to, że chcesz w pełni wykorzystać czas na spędzanie go z ciocią ;). Ja sama lubię robić zakupy, ale tylko je robić. Samo przymierzanie jest dla mnie męką, dlatego zazwyczaj przy zakupach koszulek itp. patrzą po prostu na rozmiar i od razu kupuję  :P.
    Moim zdaniem, to wspaniałe, że wybrano właśnie nasz polski Kraków na tak ważne wydarzenie. Jedyne, co nie daje mi spokoju, to właśnie terroryści. Dosłownie, gdy widzę jakiegoś Araba u mnie w mieście to idę od niego jak najdalej. Słyszałam nawet, że w Niemczech zaatakowali oni Polkę, sprzedającą... Kebaba :/. W każdym razie, trochę się obawiam, ale mam nadzieję, że będzie dobrze i nic złego się nikomu nie stanie :).