• Wpisów: 245
 • Średnio co: 8 dni
 • Ostatni wpis: 2 lata temu, 15:04
 • Licznik odwiedzin: 21 911 / 2018 dni
 
koraisonia
 
  Cześć kochani! Mamy już za pasem drugi tydzień szkoły, który próbuje nam przekazać, że musimy wziąć się wreszcie do roboty, bo inaczej będzie z nami kiepsko. Przynajmniej ja tak to zrozumiałam i osoby, które mają już zapowiedziane sprawdziany na dwa tygodnie przed chyba się ze mną zgodzą.
  Nie było mnie tylko w poniedziałek, a już przegapiłam wiele rzeczy np. przepadł mi referat z polskiego. Jestem trochę ( bardzo ) niezadowolona z tego powodu, bo to oznacza, że muszę znaleźć jakieś inne miejsca, gdzie mogę się wykazać. Niestety, opracowanie odpowiedniej taktyki wcale nie jest proste. A to dopiero początek. Kurde ! Gimnazjum jest jedną, wielką próbą przetrwania, a raczej wojną. Bezlitosną wojną szarpaną i podjazdową ! Hmmm... Widzę, że przeczytanie całego podręcznika od historii niesie ciekawe skutki. Stracenie głosu z całą pewnością się do nich zalicza.Dobra, głos straciłam już we wtorek przez geografię.
szkołaa.gif

 Być może siedzenie kilka godzin przed klimatyzacją nie było dobrym pomysłem, ale przynajmniej było warto, bo takich urodzin jeszcze nie miałam. Chciałam, żeby moja piętnastka ( Boże, jak ten czas szybko leci ! ) była niezapomniana. Prezentem był wyjazd do Sandomierza i Kazimierza Dolnego. Myślałam, że wybuchnę z tej radości. Potem siostra zorganizowała mi jeszcze przyjęcie niespodziankę.
I tak zaczął się kolejny rozdział mojego życia.
  Na chwilę obecną muszę kończyć. Jest już po dziewiątej wieczorem, a chcę jeszcze powtórzyć do historii. Dobranoc :)
15.jpg

Maria

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  Wszystkiego najlepszego. Ty nie wiesz jeszcze jak bardzo to gimnazjum może się odbić na psychice ludzkiej To nie tylko próba przetrwania, nie nic nieznacząca wojna, to każdy dzień na poligonie z karabinem w ręku, przesiadywania w okopach z płonną nadzieją, że ta zbłąkana kula nie trafi akurat ciebie. Powodzenia,
   
 •  
   
  STOO LAT!!!! *.* Zdrówka,szczęścia,radości i oczywiście pasji.. I obyś nadal prowadziła tego bloga bo jest super :)