• Wpisów: 245
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 15:04
  • Licznik odwiedzin: 21 710 / 1984 dni
 
koraisonia
 
  Cześć kochani ! W tym wpisie przedstawię Wam trzy piosenki, które non stop chodzą mi po głowie i prawdopodobnie długo nie będą chciały z niej wyjść. Na szczęście traktuję to jako muzyczną terapię, która ma mnie uwolnić od stresu i dodać sił w najgorszych momentach. Gotowi ?

muzyka.jpg


1. Pierwszym utworem, który mam zamiar zaprezentować jest " Sweeter than fiction " autorstwa mojej ulubionej piosenkarki - Taylor Swift. Kawałek został napisany w 2013r. na potrzeby filmu "One Chance". Piosenka należy do gatunku country. Najbardziej cenię ją za tekst, a konkretnie za ten fragment:
When you hit the ground, hit the ground, hit the ground, oh oh
Only sound, only sound that you heard was „no”
Now in this perfect weather
It’s like we don’t remember
The rain we thought would last forever and ever.
Jeżeli ktoś chce poznać całe tłumaczenie piosenki to proszę kliknąć w ten link: taylorswift.blog.onet.pl/(…)sweeter-than-fiction-te…2. Na drugim miejscu znajduje się "Pod wiatr" Grzegorza Hyżego. Piosenka zawiera bardzo pozytywny i motywujący przekaz. Została wydana w tym roku. O ile dobrze pamiętam jest to hit tegorocznego lata.3. Nadszedł czas na ostatni utwór, którym jest "Fair in the rain" Mansa Zelmerlowa. Zakochałam się w tej spokojnej melodii i po raz pierwszy nie patrzyłam na tłumaczenie teksu ani sama go nie przetłumaczyłam. Wnioskuję, że opowiada o miłości, ale nie jestem pewna w 100%. W końcu pojedyncze słówka nie zastąpią zdań.Dajcie znać w komentarzu jakie piosenki Was motywują :)
Maria

Ps. Zauważyliście, że w każdej z tych piosenek jest wzmianka o deszczu ?

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.