• Wpisów: 245
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 15:04
  • Licznik odwiedzin: 21 911 / 2018 dni
 
koraisonia
 
  Cześć kochani! Nareszcie mamy weekend! Wczoraj jakoś mnie to mało obchodziło i nawet kiedy pan od wf-u powiedział, że powinnam się cieszyć, że zaraz jest wolne, ja po prostu nie mogłam o tym myśleć. Miałam taki niespokojny umysł, że potrzebowałam szybko zajęcia. Właśnie z tego powodu mam odrobione lekcje i wysprzątany pokój. Na szczęście, dzięki temu mam teraz szmat czasu, który należy dobrze wykorzystać.
 
weekend.jpg

Czym ja się tak bardzo denerwuję ? Muszę napisać drugi rozdział do Adrianny i Sylwii, gdyż jutro w naszym mieście odbywa się Biesiada Poetycka. Polonistka podała nam adres ośrodka i dokładną godzinę spotkania. Najgorsze z tego wszystkiego jest to, że będę musiała zaprezentować "AS" przed zgromadzonymi ! Jak ja się boję ! Prawdopodobnie większość osób będzie starsza ode mnie ze dwadzieścia lat, więc mogą źle odebrać moją twórczość. Nachodzi mnie jeszcze jedna wątpliwość. Skoro to Biesiada Poetycka to nie powinnam przynieść wiersza ? Zadowoli ich proza ?!
biesiada poetycka.jpg

  W niedzielę mam pierwsze spotkanie do bierzmowania. Jestem ciekawa na czym to polega i czy będzie tak strasznie jak opowiada klasa. Osobiście sądzę, że będzie ok. Potem zaczną się spotkania, pytania, różańce, roraty itp. Nie widzę żadnego problemu. Nawet to lubię.
bierzmowanie.jpg

  Jakieś 7 godzin temu ruszyła z naszego miasta pielgrzymka do Rostkowa. Pomimo delikatnych zachęt księdza zdecydowałam się nie iść. Po prostu dużo by mnie to kosztowało. Nie chodzi wcale o żadne składki, nic z tych rzeczy. Byłam w tamtym roku i ledwo doszłam. Potem przez tydzień wypominałam sobie, że to nie dla mnie. Krótko mówiąc, przejście 37 km przypłaciłam okropnym bólem kolan. Czasami nienawidzę swoich stawów... Mimo wszystko wspieram naszych pielgrzymów duchowo. Mam nadzieję, że to odczuwają :)
lipa.jpg

   Skoro mam czas to powinnam pouczyć się do olimpiady. Zaczynam historię Polski ! Poprzedniego października nie udało mi się dotrzeć do tego etapu, być może dla tego, że miałam tydzień na naukę. Biorę się do roboty !

Maria

oh.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.