• Wpisów: 245
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 15:04
  • Licznik odwiedzin: 21 710 / 1984 dni
 
koraisonia
 
  Cześć kochani! Dzisiejszy dzień był jednocześnie przewidywalny jak i zaskakujący. Wiem, że to niemożliwe, ale jednak. Lekcje jak lekcje, cóż mogę powiedzieć o nich ciekawego ? Na pewno każdy wie, co się robi na matematyce czy fizyce. Oddawanie kartkówek też w sumie norma. Używając swoich niezwykłych umiejętności przewidywania przyszłości wywróżyłam dwie czwórki. Ocena z angielskiego jest dla mnie zaskoczeniem, ponieważ spodziewałam się trójki, ale nie narzekam. Nie zgadzam się jedynie z biologią.
4.png

 Moje gdybania dotyczące kartkówki z historii okazały się chybione. Za to była pytana jedną osoba. Jej odpowiedzi raniły moją duszę. Rozumiem, że można być kiepskim z historii, ale Śląsk w XVIII w. należał do Austrii, a nie do Polski. Dobra... Nie będę się wypowiadać, bo zaraz ktoś mi wypomni jak słówko führer przeczytałam fyrer zamiast frusier. I ten wzrok germanistki... ( zorientowani z histy wiedzą, o co chodzi ).
history_1_.gif

Uroczyście oświadczam, że referat z polskiego należy do mnie ! Dowiedziałam się o tym dopiero dziś, ale i tak jestem zadowolona, ponieważ mam zamiar dać z siebie wszystko. Trzymajcie za mnie kciuki, bo mam na wykonanie dosłownie kilka dni.

Mariaoklaski.gif

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego