• Wpisów: 245
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 15:04
  • Licznik odwiedzin: 21 710 / 1984 dni
 
koraisonia
 
  Hej kochani! Jak pewnie zauważyliście, wczoraj nie było wpisu. Akurat o tej porze, w czasie której dodaję posty robiłam pracę na architekturę i prezentację o ONZ-cie. Po prostu nie wyrobiłam się z blogiem. Dlatego dzisiaj nadrobię zaległości :)
start.jpg

  Wczoraj nie miałam połowy lekcji z powodu koncertu, który był organizowany w moim gimnazjum. Przyjechał perkusista. Opowiadał nam o swoim życiu, walce z nałogiem i śmiertelną chorobą. Mówił także o znajomych, którzy się stoczyli. Nie zabrakło również historii bębna i zaprezentowania różnych utworów. Żeby było weselej, zapraszał nas na środek i dawał wyzwania. Ja się od tego uchroniłam :)
perkusja.jpg

   Miałam wczoraj wywiadówkę! Wychowawczyni zaproponowała rodzicom dwie wycieczki ( do Warszawy i do Berlina ), omówiła przygotowanie do egzaminu i dała wykaz ocen. Na szczęście nie schodzę poniżej 4. Do czasu oddania sprawdzianu z geografii...
wywiadówka.jpg

   Coś drgnęło w sprawie konkursów. Olimpiadę historyczną mam dopiero pod koniec października, więc mogę się jeszcze spokojnie uczyć. Niestety, oficjalnie rezygnuję z konkursu "Wydajemy własną książkę". Nie chcę, aby moja twórczość stała się własnością i promocją jakiejś małomiasteczkowej biblioteki, o której nikt nigdy nie usłyszy. Z całą pewnością nie o to mi chodziło! Poza tym, trzeba samemu zrobić okładkę, więc tytuł zdarzenia jest całkowicie nie na miejscu.
konkurs.gif

  Teraz muszę już kończyć. Kupiłam dwa wydania "Świata wiedzy" i mam zamiar je przeczytać. Do usłyszenia wkrótce!

Maria

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego