• Wpisów: 245
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 15:04
  • Licznik odwiedzin: 21 710 / 1984 dni
 
koraisonia
 
  Cześć kochani! Przez weekend prawie nic nie dodałam na bloga, ponieważ byłam strasznie zajęta. Musiałam zająć się referatem z polskiego, który mam jutro przedstawić na forum klasy, pouczyć się do kartkówek i poznęcać nad kością kurczaka potrzebną na biologię.
pd.jpg

  Szał kartkówek nadal trwa, mimo iż nauczyciele ledwo co stoją na nogach. Potężne przeziębienie dziesiątkuje całe gimnazjum. Wszyscy kaszlą, kichają i zwalniają się do domu. Na szczęście rozchorowałam się tydzień przed czasem i teraz cieszę się dobrym zdrowiem. Tego dnia miałam jedynie kartkówkę z niemieckiego (odmiana czasowników). Miałam mieć również z angielskiego, ale magicznym trafem ksero odmówiło współpracy i pani była zmuszona przełożyć sprawdzianik na inny termin.
niemcy i anglia.jpg

  Nieszczęsna kość kurczaka tkwi już 5 dzień w słoiku z octem i nadal nie chce zrobić się elastyczna. Ma na to czas do czwartku, a jeśli będzie stawiać opór to stracę piątkę z biologii. Niestety, owej kości nic nie mogę zrobić, bo nie da się jej złamać, gdyż powoli zaczyna wyginać się na wszystkie strony.
kość.jpg

  Na historii wreszcie zaczęliśmy omawiać rewolucję francuską ! Jak ja nie mogłam się tego doczekać. Cóż, póki co muszę jednak zwrócić swoją uwagę na rządy Kazimierza Wielkiego. Przynajmniej będzie warto. Chyba, że nie przedostanę się do drugiego etapu olimpiady.
rewolucja.jpg

  Jutro mam sesję z plusem z matematyki. Jest to test sprawdzający ile zapamiętaliśmy z poprzedniego roku. Na nasze szczęście, pani nie wstawia z niego ocen. I dobrze, bo matma jest czarną magią, którą trzeba długo oswajać. Oczywiście, wiem, że inni mogą się ze mną nie zgodzić i ja to szanuję. Sama uwielbiam przedmioty znienawidzone przez ludzkość ( przynajmniej przez większość ) typu historia czy geografia.
matma.gif

   Z dziewczynami omawiałyśmy kwestię prezentu dla chłopców z okazji ich święta. Ostatecznie doszłyśmy do wniosku, że nic im się nie należy, no może jedynie dwóm panom zrobimy jakiś upominek. Nie może być tak, że co roku się staramy, a oni na Dzień Kobiet robią nam łaskę, że w ogóle pamiętają.
Dzień-Chłopaka2.jpg


Maria

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego