• Wpisów: 245
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 15:04
  • Licznik odwiedzin: 21 421 / 1934 dni
 
koraisonia
 
    Cześć kochani! Nie mam dzisiaj ani grama weny, gdyż wszystkie pokłady zarezerwowane na czarną godzinę musiałam wykorzystać na napisanie wiersza na konkurs. Od Biesiady Poetyckiej mam kryzys twórczy. Utwory starszych ludzi dogłębnie mną wstrząsnęły i uświadomiłam sobie, że jestem kompletną amatorką. To jednak wcale nie oznacza, że powyrzucam wszystkie długopisy i zeszyty oraz usunę bloga. Dzięki temu doświadczeniu wiem, że powinnam starać się jeszcze bardziej i doskonalić swoje talenty.
kryzys.jpg

 Prawdopodobnie ten wtorek jest jednym wielkim kryzysem. Dziś non stop się ślizgam na wszystkich płaszczyznach. Sprawdzian z matematyki pewnie poszedł mi beznadziejnie, bo w końcu to matma. Na prezentacji referatu czułam się jak śnieg na początku wiosny ( podobno wyglądałam jakbym połknęła kij od szczotki ), z testu z geografii dostałam 3+ ( dlaczego ?! ), a prowadzona przeze mnie kronika szkolna okazała się być kroniką sportową.
strs.jpg

  O wf-ie nie będę już wspominać. Moja pozycja w czasie gry w siatkówkę była jak miejsce Polski na mapie. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej, bo mam dwie kartkówki. Przynajmniej dostałam 6 z tego referatu. Zawsze jakieś pocieszenie...
Maria
stres.png

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego