• Wpisów: 245
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 15:04
  • Licznik odwiedzin: 21 911 / 2018 dni
 
koraisonia
 
  Witajcie kochani! W końcu wróciłam na bloga, a trzeba przyznać, że nie było to łatwe zadanie. W ciągu tego miesiąca naprawdę dużo się działo. Na początku myślałam, że uda mi się wszystko ze sobą pogodzić, ale już po pierwszym, takim tygodniu uznałam, że jest to nie do zniesienia i muszę wybierać pomiędzy przyjemnościami, a pracą. Z tego właśnie powodu nie mogłam wchodzić na (NIE)Przyjaciółki, chociaż próbowałam znaleźć choć wolną chwilkę.
   Na szczęście cała praca nie poszła na nic i rezultaty są więcej niż zadowalające. Udało mi się przejść do rejonowego etapu olimpiady historycznej, w środy uczę dzieciaki w MOPS-ie, a w czwartki chodzę pomagać starszej pani. Dodatkowo musiałam zaliczyć kilkanaście różańców. Najgorszym pomysłem było wzięcie udziału w 3 konkursach jednocześnie oraz zapisanie się na warsztaty literackie. W ten oto sposób mój czas wolny zmalał do zera.
 Mam nadzieję, że nie gniewacie się z powodu tak długiej przerwy. Nie planowałam zawiesić działalności bloga. Od tej chwili będę zapowiadać takie rewelacje. No... To zaczynamy od początku !

Maria
powroty_popowrocie.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego